Natura Gıda çalışanları aile pikniğinde bir araya geldi

Natura Gıda çalışanları aile pikniğinde bir araya geldi

Öz Gıda İş ve Natura Gıda'nın (Golf Dondurma) birlikte düzenlediği yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı yaz aile pikniği, 6 Ağustos 2022 tarihinde Bursa Bozağaç piknik alanında yapıldı.

Haftanın yorgunluğunu atmak ve birlikte güzel bir gün geçirmek için her yıl düzenlenen geleneksel Natura Gıda Yaz Pikniğine, Natura gıda yöneticileri, Bursa şube yönetim kurulu üyelerimiz, çalışanlar ve aileleri katıldı.

Gelen misafirlere sabah kahvaltı, öğlen birbirinden güzel yiyecekler, gün boyu sıcak, soğuk içecekler, pikniğe katılan tüm çocuklara pamuk şekeri ve dondurma ikram edildi.

Sabah erken saatlerinde başlayan piknikte gün boyunca süren piknikte ailelerin güzel ve hoş bir vakit geçirmeleri için canlı müzik, oyunlar ve yarışmalar düzenlendi. Yetişkinler için, halat çekme, sandalye kapma, şarkı söyleme, balon patlatma, çuval yarışmaları ile sürpriz birçok oyunlar oynanırken, çocuklar için şişme oyun parkları, yüz boyama, langırt, resim yapma, palyaçolar ve her yaş grubuna uygun oyunlar oynandı.

Doğa ile iç içe olan mekânda iş yaşamının yorgunluğunu ve stresini üzerinden atan aileler, güzel ve eğlenceli bir hafta sonu geçirdiler.

Basın Bürosu

 
Yayımlanma Tarihi: 8 Ağustos 2022 Pazartesi