Öz Gıda İş Eğitim Tesisleri

ARTIK TATİL İÇİN TEK ADRESİNİZ ÖZ GIDA İŞ EĞİTİM TESİSLERİ

Eğitim Tesisimiz Mersin iline bağlı Silifke ilçesinin YEŞİLOVACIK mahallesinde hizmet vermektedir. Toroslar'ın eteğindeki Yeşilovacık, "Akdeniz'in saklı cenneti". Beton yığınına dönmemiş yapıları, yeşili ve masmavi denizi, sayısız tarihi kalıntılarıyla 2 bin nüfuslu şirin bir Akdeniz sahil beldesidir.

Adana havaalanına 210 km. Mersin iline 125 km, Erdemli 80 km ve Silifke ilçesine ise sadece 40 km uzaklıktadır. Tesisimiz denize sıfır olup Akdeniz'in en temiz koyunda Toros Dağlarının eteklerinde mavinin ve yeşilin buluştuğu noktadadır. Keyifli bir sohbet ortamı olarak tasarlanan, hayranlık bırakıcı bir atmosfere sahip havadar ve bahçe manzarası ile, aileniz ve arkadaşlarınızla sohbetin tadına varacağınız bir ortamı olan Eğitim Tesisimiz, eşsiz güzelliği ile çevrili panoramik manzaralı, 36 klimalı standart oda ile toplam 72 yatak kapasitelidir.

Damak zevkinize hitap edecek açık büfe sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği ile birlikte sınırsız çay ikram edilen tesisimiz çocuk ve aile dostu bir ortam da sunuyor. Misafirlerin çocuklarıyla iyi vakit geçirebilmeleri için oyun merkezinde çocuk eğlence ünitesi, kum voleybolu, langırt, masa tenisi, tavla ve okey gibi oyun araçları bulunuyor.

Bölgede Bulunan Gezilecek Yerler

Silifke, Mersin sınırları içerisinde yer alan 20'den fazla antik kentin yarıdan fazlasına ev sahipliği yapan, Anadolu uygarlıklarının hemen hepsinin yönetimi altında kalmış zengin tarihi ve kültürel izler taşıyan bir coğrafya. Türkiye'yi Kıbrıs'a bağlayan Taşucu Limanı, antik kentleri, kültürel değerleri ve doğal güzellikleriyle doğu Akdeniz'in en güzel tatil beldelerinden biri.

Silifke, gezilecek yerler bakımından Mersin'in en değerli bölgesi. Silifke'ye bağlı bir sahil beldesi olan Narlıkuyu, yılın 300 gününü güneşli geçiren, tertemiz denizi ve plajları ile Akdeniz'in gözde tatil beldesi Taşucu, çadır ve karavan sakinlerinin uğrak yeri Boğsak Koyu, Astım Mağarası, Cennet-Cehennem Çöküğü, Gilindire Mağarası gibi ilginç ve çekici yerler de yakın çevrede görülebilecek yerler.

Arkeolojik yerleri seviyorsanız Silifke Kalesi, Cambazlı Kilisesi, Olba Antik Kenti, Aya Tekla, Uzuncaburç, Tekfur Ambarı Sarnıcı ve Adamkayalar başlıca gezilecek yerleri oluştursa da Silifke bu adreslerden çok daha fazlasına sahip.

Rezervasyon
Öz Gıda İş Eğitim Tesisleri Yeşilovacık Beldesi Silifke / MERSİN
0324 747 51 02
0324 747 51 54
Tesise Nasıl Ulaşırım?