ÇAYKUR TİS 3. oturumu Ankara’da yapıldı

ÇAYKUR TİS 3. oturumu Ankara’da yapıldı

Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Bağlı İşyerleri'nde çalışan işçileri ilgilendiren, 01 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasını kapsayacak ve sendikamız ile Türk Ağır Sanayi ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası (TÜHİS) arasında süren 5. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin 3. oturumu 24 Ağustos 2021 tarihinde sendikamız genel merkezinde gerçekleştirildi.

Yapılan 3. oturuma, Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Dr.Turgay Turna, Personel Daire Bakanı Kamil İpek, Hukuk Müşaviri Av. Dilaver Demir, TÜHİS TİS Uzmanı Ahmet Sarıkaya, TİS Uzmanı Fahriye Arıkan, Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Tevfik Ali Hançeroğlu, Sultan Murat Karadağ, Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanımız Hasan Fehmi Bursalı, Şube Başkan Yardımcıları Orhan Topaloğlu, Necdet Hacıosmanoğlu, Fatih Kandemir, Eğitim ve Mevzuat Daire Başkanımız Mustafa Erdoğan ve Sendikamız Hukuk Müşaviri Av.Mecit Zeren katıldı.

Toplantıda, 6 Ağustos 2021 tarihinde yapılan ikinci oturumda görüşülemeyen idari maddelerin müzakere edilerek kabul edilmesine, kalan maddelerin ise ertelenerek bir sonraki oturumda görüşülmesine karar verildi.

Basın Bürosu
Yayımlanma Tarihi: 25 Ağustos 2021 Çarşamba