Genel Başkanımız Mehmet Şahin Güven Tazeledi

Genel Başkanımız Mehmet Şahin Güven Tazeledi

MEHMET ŞAHİN, YENİDEN ÖZ GIDA İŞ BAŞKANI
Öz Gıda İş Sendikamızın 14. Olağan Genel Kurulu 20 Nisan 2019 tarihlerinde Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde protokol, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle, HAK-İŞ Yönetim Kurulu üyeleri, konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın başkan ve yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Genel Kurul’da yapılan seçim sonucunda Mehmet Şahin yeniden Öz Gıda İş Genel Başkanı seçildi.

Yapılan seçim sonucunda, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Şahin’in Başkan olarak seçildiği Öz Gıda İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu şu şekilde oluşturuldu:

 
Genel Başkan                                 Mehmet Şahin
Genel Başkan Yardımcısı             Halil Çukutli
Genel Başkan Yardımcısı             Abdulhalik Damar
Genel Başkan Yardımcısı             Tevfik Ali Hançeroğlu
Genel Başkan Yardımcısı             Sultan Murat Karadağ
 
Genel Başkanımız Mehmet Şahin seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra bir teşekkür konuşması yaptı.

“Genel Kurulumuzu Büyüklüğümüze Yakışır Biçimde Sonuçlandırdık”
Öz Gıda İş Sendikasının demokratik bir ortamda barış, kardeşlik ve coşku içerisinde örnek bir genel kurul gerçekleştirdiğini belirten Şahin, “14. Olağan Genel Kurulumuzu büyüklüğümüze yakışır bir şekilde başarı ve coşkuyla tamamladık. Üzerimize yüklediğiniz bu sorumlulukla hareket ederek, yeni başarılarla yeni hedeflere doğru hep birlikte yürüyeceğiz. Genel Kurul sonucumuzun HAK-İŞ’e, Öz Gıda İş’e, çalışma hayatına, bütün emekçilere ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi”

Basın Bürosu