Tarım Kredi Yem Toplu İş Sözleşmesinde Mutlu Son

Tarım Kredi Yem Toplu İş Sözleşmesinde Mutlu Son

Yaklaşık 270 Tarım Kredi Yem işçisini ilgilendiren toplu iş sözleşmesi, Genel Başkan Yardımcımız Emin Sürücü, Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi Kınay, Genel Müdür Yardımcısı Doğan Erdoğan, Ankara Şube Başkanımız Hasan Çiloğlu ve çalışanların katılımı ile Tarım Kredi Yem Genel Müdürlüğü toplantı salonunda imzalandı.

Tarım Kredi Yem San. ve Tic. A.Ş. işletmesi ile Sendikamız arasında sürdürülen, 01.01.2018 ile 31.12.2019 tarihleri arasında 2 yıllık dönemi kapsayacak toplu iş sözleşmesi görüşmeleri, ücret ve sosyal haklarda önemli oranlarda artışlar sağlanarak üyelerimizin onayıyla imzalandı.

“TİS GÖRÜŞMELERİNİ KARŞILIKLI SAYGI VE ANLAYIŞLA YÜRÜTTÜK”
270 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesinin imzalanması için uzun ve yorucu bir müzakere süreci yaşadıklarını ve bugüne geldiklerini söyleyen Genel Başkan Yardımcımız Emin Sürücü, “Tarım Kredi Yem ile toplu iş sözleşme görüşmelerimizi karşılıklı saygı ve anlayışla yürüterek tam mutabakatla sonuçlandırdık. İmzalanan toplu iş sözleşmesinin tüm taraflara hayırlı olmasını diler, bu süreçte emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Basın Bürosu