Şahin, Çizmeci Gıda TİS İmza törenine katıldı

Şahin, Çizmeci Gıda TİS İmza törenine katıldı

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Şahin, 11 Ocak 2018 tarihinde sendikamızın örgütlü olduğu Çizmeci Gıda Toplu İş Sözleşmesi imza törenine katıldı.

Çizmeci Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. ile Sendikamız arasında, 01.01.2018-31.01.2019 tarihleri arasında iki yıl süre ile yürürlükte kalacak toplu iş sözleşmesi imza töreninde Genel Başkanımız Mehmet Şahin’in yanı sıra, Çizmeci Gıda İnsan Kaynakları Direktörü Mutlu Yılmaz, TÜĞİS Yetkilisi Av. Mehmet Koçak, Çizmeci Gıda Fabrika Müdürü Murat Böcek, Genel Başkan Yardımcımız Halil Çukutli, Gebze Şube Başkanımız Mustafa Şahin, Şube Başkan Yardımcılarımız Ramazan Gülpolat, Cumhur Bedeş, Cemal Öztürk ve İşyeri Temsilcilerimiz hazır bulundu.

İmza töreninde konuşan Genel Başkanımız Mehmet Şahin, “Uzlaşma ve yapıcı diyaloğu tercih eden çalışma prensibimizle, zorlu ve hassas bir sözleşme sürecini tarafların yapıcı yaklaşımı sayesinde uzlaşma ile bitirdik. Büyük bir heyecan ve özveri ile gece gündüz demeden çalışan emekçilerimizin sosyal ve ekonomik durumlarını yakından ilgilendiren ve tarafların memnuniyetiyle biten bu sürecin üyelerimize, sendikamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

Basın Bürosu