Biskot Karaman Toplu İş Sözleşmesinde imzalar atıldı

Biskot Karaman Toplu İş Sözleşmesinde imzalar atıldı

Biskot Bisküvi Karaman işyerinde çalışan işçileri kapsayacak 01.07.2017-30.06.2019 yürürlük süreli toplu iş sözleşmesi imzalandı.

İmza töreninde, Yıldız holding Endüstriyel ilişkiler insan kaynakları grup direktörü Ahmet İnce, Unlu Mamuller Başkan yardımcısı Sadettin Atilla, Biskot Karaman Tedarik zinciri genel Müdürü Ayhan Kırtaş, Yıldız holding İK direktörü Alper Kantar, İK Müdürü İsmail Bulgan, Fabrikalar direktörü Halil Murat Yılmaz,

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Halil Çukutli, Genel Başkan Danışmanımız Abdulhalik Damar ve Karaman Şube Başkanımız Adnan Gürsoy hazır bulundu.

Başarıların arkasında fedakarlık, gayret ve emeğin olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcımız Halil Çukutli, bu emeğin para ile ölçülemeyeceğini de söyledi.

İmkanlar nispetinde imzalanan bu sözleşmelerle bir noktaya gelindiğini belirten Çukutli: Çalışanlar aslında fedakarlık yaparak, katkıda bulunarak, bu işleri yürütüyorlar. Gayet iyi biliyoruz ki gıda çalışanları gerçekten büyük emek vererek görevlerini sürdürüyorlar. İmzalanan bu sözleşmede emeği geçen herkese, tüm yöneticilerimize, işletmemize ve tüm çalışanlarımıza bir kez daha çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Basın Bürosu