Sendikamız emekçilerimiz için uluslararası standartları ülkemize taşıyor
![Sendikamız emekçilerimiz için uluslararası standartları ülkemize taşıyor](/images/haberler/k/italya-roma.jpg)
AB tarafından finanse edilen “Sosyal Diyalog Projesi” kapsamında EFFAT ve Food and Drink Europe’un ortak olarak düzenlediği “Kriz Dönemlerinde Sosyal Diyalog ve Gıda Sektöründe Covid-19 sonrası Sürdürülebilir İyileşme Stratejisi” konulu toplantı, Genel Başkanımız Halil Çukutli ve İdari İşler Müdürümüz Tufan Acar'ın katılımıyla 8-9 Şubat 2024 tarihinde İtalya’nın Roma kentinde düzenlendi.
Emek Sözümüz, Birlik Gücümüz!
#ÖzGıdaİşSendikası
#İşçiHakları
#Emekçi
#Labour
#Labor
#LaborForce
Yayımlanma Tarihi: 9 Şubat 2024 Cuma