Genel Başkanımız Mehmet Şahin: 'Çaykur Genel Müdürü olarak atanan Yüce’yi tebrik ederiz'

Genel Başkanımız Mehmet Şahin: 'Çaykur Genel Müdürü olarak atanan Yüce’yi tebrik ederiz'

Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamız Genel Başkanı Mehmet Şahin, Çaykur Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden atanan Ekrem Yüce’yi tebrik ediyorum dedi.

Şahin, açıklamasında şunları kaydetti.

“Ekrem Yüce’nin yeniden Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına atanmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Ülkemizin vizyonu için çalışan, üreten ve milletine hizmet eden Çaykur;  kurulduğu günden bu yana milli ürünümüz olan Çayın en iyi şekilde değerlendirilmesi, çay üreticisinin rıkzı ve alın terinin karşılığını alması için üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmiştir.

Çaykur’un sorunlarını, çalışanlarının dertlerini ve sıkıntılarını yakinen bildiğine inandığımız Yüce’nin son derece önemli ve bölge açısından stratejik olduğunu düşündüğümüz bu yeni görevini başarıyla yürüteceğine gönülden inanıyoruz.

Çaykur Genel Müdürlüğü’ne Ekrem Yüce’nin atanması nedeniyle kendisini tebrik ediyor, bu yeni görevinin Rize’mize, Çaykur çalışanlarına, üreticilere, milletimize ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Kendilerine bu yeni görevinde başarılar diliyoruz.”

Basın Bürosu