İl Başkan Vekili Er’den Sultan Murat Karadağ’a Tebrik Ziyareti

İl Başkan Vekili Er’den  Sultan Murat Karadağ’a Tebrik Ziyareti

AK Parti Rize İl başkan Vekili Ali Haydar Er Öz Gıda İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanlığına yeniden seçilen Sultan Murat Karadağ’ı tebrik etti. 

İl Başkan Vekili Er beraberindeki Başkan Yardımcısı Sadettin Türüt, Merkez İlçe Başkanı İshak Alim’le birlikte Rize Öz gıda şubesini ziyaret ederek, Öz Gıda İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanlığın 2. Olağan Genel Kurulunda yeniden başkan seçilen Sultan Murat Karadağ’a tebrik ziyaretinde bulundu.

İl başkan Vekili  Er Karadağ ve yönetimi tebrik ederek yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Çayın Rize için olmazsa olmaz olduğunun altını çizerek bu anlamda Çaykur ve Çaykur işçisinin de çok önemli olduğun vurguladı. Yeni yapılan seçimin ve göreve gelen yönetimin Çaykur işçisi  için hayırlı  olmasını diledi. 

Sultan Murat Karadağ’da İl başkan Vekil Er ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti. Çaykur işçilerinin hakları için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Karadağ öz gıda sendikası yönetimi olarak Çaykur genel müdür vekili olan Yusuf Ziya Alim’in asaleten atanmasını memnuniyetle karşılayacaklarını ifade etti.

Kaynak: Sanalbasın